Aktualitātes

04.12.2020 Ekonomikas ministrija

Ņemot vērā sabiedrībā izskanējušās bažas un neskaidrības par tirdzniecības ierobežojumiem brīvdienās un svētku dienās, pēc Ekonomikas ministrijas ierosinājuma Ministru kabineta sēdē aptaujas veidā š.g. 4. decembrī precizēti nosacījumi tirdzniecībai  brīvdienās un svētku dienās.

04.12.2020 Valsts kanceleja

Lai labāk organizētu valdības darbu ārkārtējās situācijas laikā, turpmāk Ministru kabineta sēdes attālinātā režīmā notiks divas reizes nedēļā - otrdien un ceturtdien.

04.12.2020 Ministru prezidents

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš uzsver, ka vakcīnu pieejamības plānam ir jābūt precīzam, saprotamam un izpildāmam. Veselības ministrijai jāturpina darbs pie plāna detalizācijas.

03.12.2020 Ministru prezidents

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šodien, 3. decembrī, tikās ar izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības, Latvijas Pašvaldību savienības un citu izglītības jomas organizāciju pārstāvjiem.

02.12.2020 Labklājības ministrija

Ņemot vērā ar Covid-19 izsludināto ārkārtējo situāciju, tiek atjaunots iepriekšējā ārkārtējās situācijas laikā ieviestais atbalsta veids sociāli apdrošinātajām personām, kurām piešķirtā vecāku pabalsta periods (līdz bērna viena gada vai pusotra gada vecumam) beidzas laikā, kad sakarā ar Covid-19 izsludināta ārkārtējā situācija, un ārkārtējās situācijas apstākļu dēļ šie cilvēki nevarēja atgriezties darbā.​ 

02.12.2020 Ministru Kabinets
(Informatīvos nolūkos šeit publicēts Ministru kabineta rīkojums  nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”. Tiesību akta oficiālā publikācija pieejama oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" vietnē vestnesis.lv un rīkojuma konsolidētā versija pieejama vietnē likumi.lv)
02.12.2020 Valsts kanceleja

Informatīvo materiālu "Vadlīnijas darba organizācijai, darba samaksai un klientu apkalpošanai valsts pārvaldes institūcijās ārkārtējās situācijas laikā" sagatavojusi Valsts kanceleja sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, lai sniegtu skaidrojumus un ieteikumus darba

01.12.2020 Ministru Kabinets

Mērķtiecīgākai Covid-19 ierobežošanai un cīņai pret vīrusa radīto apdraudējumu Latvijas iedzīvotāju veselībai un dzīvībai, tiek ieviesti stingrāki un precīzāki drošības pasākumi līdz 11. janvārim. To mērķis ir visai sabiedrībai kopīgi radīt apstākļus, kuros vīruss nevar izplatīties. Tas nozīmē, ka 2020. gada nogalē jāsasparojas svētku laiku veltīt kopīgai, bet savrupai cīņai pret vīrusu. Papildu drošības pasākumiem būs pieejams atbalsts gan uzņēmējiem, gan strādājošajiem. Vienlaikus valdība konsekventi strādā pie vakcīnas pieejamības.

01.12.2020 Veselības ministrija

Prognozējot Covid-19 stacionēto pacientu skaita pieaugumu un uzsverot nepieciešamību vienlaikus nodrošināt neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem ar citām saslimšanām, valdība šodien, 1. decembrī, pieņēma lēmumu uz laiku visās slimnīcās ierobežot plānveida pakalpojumus stacionārā un dienas stacionārā. Tajā pašā laikā netiks ierobežoti ambulatorie veselības aprūpes pakalpojumi. Rezultātā slimnīcām būs iespēja pielāgoties straujākam Covid-19 pacientu skaita pieaugumam, vienlaikus nodrošinot neatliekamo palīdzību arī citiem neatliekamajiem pacientiem.

01.12.2020 Veselības ministrija

Šodien, 1.decembrī, Ministru kabineta sēdē tika izskatīts Veselības ministrijas sagatavotais informatīvais ziņojums par vakcinācijas stratēģiju pret Covid-19.

Lapas