Notikumu kalendārs

Trešdiena, 5. Aprīlis

23.59
Ministru prezidents Māris Kučinsksis vizītē Ukrainā tiekas ar Ukrainas Ministru prezidentu Volodimiru Groismanu un piedalās trīs Baltijas valstu Ministru prezidentu un Ukrainas Ministru prezidenta savstarpējā tikšanās.

23.59
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards piedalās Baltijas vides ministru sanāksmē Baltijas Ministru padomes Vides komitejas ietvaros. Ministri diskutē par Baltijas valstīm aktuāliem, it īpaši ūdens un atkritumu, jautājumiem.

23.59
Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola apmeklē Cēsis, lai tiktos ar pilsētas pašvaldības pārstāvjiem un uzņēmējiem. Ar pašvaldības pārstāvjiem un uzņēmējiem ministre runā par pieteikto nodokļu reformu, finanšu un ekonomiskās aktualitātēm reģionā.

08.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Nodokļu reformu vadības grupu.

10.00
Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis piedalās arodbiedrības “Latvijas izglītības vadītāju asociācija” konferencē (Rīgas Juglas vidusskola).

11.20
Veselības ministre Anda Čakša informē par izstrādāto informatīvo ziņojumu “Par veselības aprūpes sistēmas reformu”. Preses konference notiek Veselības ministrijā, Brīvības ielā 72 (3.stāvs, 309.telpa).