Notikumu kalendārs

ceturtdiena, 6. Aprīlis

23.59
Ministru prezidents Māris Kučinsksis vizītē Ukrainā tiekas ar Ukrainas Ministru prezidentu Volodimiru Groismanu un piedalās trīs Baltijas valstu Ministru prezidentu un Ukrainas Ministru prezidenta savstarpējā tikšanās.

23.59
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards piedalās Baltijas vides ministru sanāksmē Baltijas Ministru padomes Vides komitejas ietvaros. Ministri diskutē par Baltijas valstīm aktuāliem, it īpaši ūdens un atkritumu, jautājumiem.

10.00
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs atklāj 25. starptautisko lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un komunālās saimniecības izstādi “Pavasaris 2017” – laukam, mežam un saimniecībai, kura norisināsies no 2017. gada 6. līdz 9. aprīlim izstāžu kompleksā “Rāmava”.

10.00
Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis tiekas ar Pasaules Brīvo latviešu apvienības un Eiropas latviešu apvienības vadību.

11.00
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piedalās Latvijas Cūku audzētāju asociācijas kopsapulcē, kuras laikā informē par valsts atbalstu cūkkopībai un nozares attīstības iespējām Lauku attīstības programmas ietvaros. Kopsapulce notiek ministrijas telpās, Rīgā, Republikas laukumā 2.

12.00
Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis tiekas ar Latvijas Studentu apvienības valdi.

14.00
Izglītības un zinātnes ministrs K;arlis Šadurskis piedalās Latvijas Zinātņu akadēmijas Pavasara pilnsapulcē.