Notikumu kalendārs

Trešdiena, 26. Aprīlis

23.59
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Andorā, Spānijā un Portugālē tiekas ar šo valstu amatpersonām un pārrunā divpusējo sadarbību, aktuālākos Eiropas Savienības jautājumus, kā arī izaicinājumus drošības politikas jomā.

23.59
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards piedalās Eiropas Savienības vides ministru neformālajā sanāksmē Maltā.

08.30
Ministru prezidents Māris Kučinskis tiekas ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni (Rīgas pils). Mediju iespējas: Foto un video iespēja tikšanās sākumā, atbildes uz mediju jautājumiem pēc tikšanās.

10.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis ar uzrunu atklāj I Eiropas - Latvijas Ekonomikas forumu ""Made in Latvia" Latvijas ekonomiskā identitāte Eiropā un pasaulē". (Latvijas Zinātņu akadēmija)

11.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Domes sēdē.

11.00
Notiek Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes sēde (MK, Zaļā zāle).

Lasīt vairāk

11.00
Labklājības ministrs Jānis Reirs, Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta Terapeitiskās stomatoloģijas klīnikas vadītāja Anda Brinkmane piedalās preses konferencē par audžuģimeņu nodrošināšanu ar zobārstniecības pakalpojumiem. Preses konference notiek Skolas ielā 28, pagrabstāva zālē.

12.00
Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola piedalās “Latvijas Loto” organizētajā Simtgades loterijas un vērienīgas stipendijas programmas vidusskolu absolventiem pasākuma atklāšanā.

16.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis tiekas ar Latvijas Lielo pilsētu asociācijas pārstāvjiem. (MK, MP Zāle)