Notikumu kalendārs

Pirmdiena, 1. Maijs

23.59
Notiek akcija „Apskauj Latviju”, kas vērsta uz Latvijas tautas vienotības un piederības sajūtas stiprināšanu, veicot simbolisku rīcību - izveidot garīguma sardzi, iestādot ozolus Latvijas robežpilsētās, pagastos vai pierobežas teritorijās.

Lasīt vairāk

23.59
Rēzeknē notiek Latgales kongresa simtgadei veltīti pasākumi.

Lasīt vairāk

23.59
Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis kopā ar Lietuvas un Igaunijas aizsardzības ministriem, un ASV aizsardzības ministru Džeimsu Matisu (James Mattis) pārrunā sadarbību aizsardzības jomā (Lietuva).

23.59
Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis piedalās Daugavpilī notiekošajā Šengenas zonas dalībvalstu ar ārējām sauszemes robežām iekšlietu ministru forumā, kurā iekšlietu ministri un eksperti no deviņām dalībvalstīm.

Lasīt vairāk

23.59
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs darba vizīte Igaunijā tiekas ar Igaunijas prezidenti Kersti Kaljulaidu (Kersti Kaljulaid) un ārlietu ministru Svenu Mikseru (Sven Mikser). Vizītē Tallinā paredzēta arī E. Rinkēviča dalība Latvijas un Igaunijas Ārlietu ministriju Valodu balvas pasniegšanas ceremonijā un Lennarta Meri (Lennart Meri) konferencē.

Lasīt vairāk

23.59
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalās Eiropas Savienības Ārlietu padomes sanāksmē Briselē.

23.59
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards reģionālajā darba vizītē Alūksnē tiekas ar vietējiem uzņēmējiem, kā arī piedalās Baltijā vienīgās cementēto ēveļskaidu plātņu jeb fibrolīta ražotāju CEWOOD rūpnīcas atklāšanā.

Lasīt vairāk

23.59
Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis piedalās Eiropas Savienības aizsardzības ministru Ārlietu padomes sanāksmē Briselē, Beļģijā.

Lasīt vairāk

23.59
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalās Eiropas Padomes (EP) Ministru komitejas 127. sesijā, kas notiek EP prezidējošās valsts Kipras galvaspilsētā Nikosijā. Ministru komitejas sesijās, kas norisinās reizi gadā, EP dalībvalstu pārstāvji aicināti izvērtēt organizācijas paveikto, kā arī izvirzīt turpmākās prioritātes.

Lasīt vairāk

23.59
Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un Finanšu ministrijas valsts sekretāres vietniece finanšu politikas jautājumos Līga Kļaviņa piedalās Eirogrupas sanāksmē Briselē.

23.59
Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Stinka Parīzē piedalās OECD Ekonomiskās attīstības un pārskatu komitejas sanāksmē, lai pārrunātu OECD sagatavoto otro Ekonomiskā pārskata projektu par Latviju.

Lasīt vairāk

23.59
Veselības ministre Anda Čakša piedalās 70. Pasaules Veselības asamblejā Ženēvā.

Lasīt vairāk

23.59
Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, valsts sekretāre Baiba Bāne un valsts sekretāres vietniece finanšu politikas jautājumos Līga Kļaviņa piedalās Eiropas Savienības Ekonomisko un finanšu jautājumu padomes (ECOFIN) sanāksmē Briselē.

23.59
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards Jelgavas pilsētas domē tiekas ar pašvaldības amatpersonām, piedalās svinīgā pasākumā Dobelē AS “SPODRĪBA”, kur pasniedz Eiropas Savienības oficiālo ekomarķējuma sertifikātu „Ekopuķīte”.

Lasīt vairāk

23.59
Finanšu ministrijā notiek Baltijas valstu nodokļu ekspertu tikšanās, tās laikā pārrunā katras valsts uzsāktās izmaiņas nodokļu politikā.

23.59
Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis piedalās NATO valstu un valdību vadītāju sanāksmē Briselē, Beļģijā.

Lasīt vairāk

23.59
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piedalās ikgadējā pasākumā lauksaimniekiem “Traktordiena 2017” (“Agrofirma Tērvete” laukā “Anškini”, Tērvetes novads).

23.59
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalās starptautiskajā drošības forumā GLOBSEC 2017, kas norisinās Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā. Foruma laikā ministrs uzstājas diskusijā par Eiropas Savienības Austrumu kaimiņiem, kā arī tiekas ar vairākiem ārvalstu kolēģiem.

23.59
Notiek Pasaules Veselības organizācijas Neinfekciju slimību profilakses un kontroles Eiropas biroja vadītāja dr. Žoao Bredas (Dr. João Breda PhD MPH MBA) vizīte Latvijā.

23.59
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalās 5. Baltijas valstu, Ziemeļvalstu (NB8) un Višegradas valstu grupas (V4) ārlietu ministru sanāksmē, kas šogad notiek Polijas pilsētā Sopotā.

23.59
Satiksmes ministrs Uldis Augulis piedalās Starptautiskajā Transporta forumā (Vācija) un apmeklē Duisburgas ostu.

23.59
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiekas ar Valkas novada pašvaldības vadību un zemniekiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus lauksaimniecībā. Ministrs apmeklē arī kokapstrādes uzņēmumu SIA “Vārpas 1” un Ērģemes pagasta Turnas graudaudzētāju saimniecības, Zvārtavas pagasta zemnieku saimniecības.

Lasīt vairāk

23.59
Notiek Latvijas Republikas Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sadarbībā ar Pasaules Veselības organizāciju, Labklājības ministriju un Veselības ministriju organizētā starptautiskā konference “Novērst vardarbību pret bērniem – kā īstenot labu un koordinētu sadarbību?”.

23.59
Notiek Finanšu ministrijas un Valsts kancelejas organizēts seminārs par Eiropas Savienības finanšu interešu aizsardzību un krāpšanas apkarošanu (Valsts administrācijas skola, Rīga, Raiņa bulvāris 4)

23.59
Notiek Veselības ministrijas sadarbībā ar Pasaules Veselības organizāciju organizētais seminārs par aktuālajiem E-veselības ieviešanas jautājumiem ar ieinteresēto Latvijas ārstniecības iestāžu, ārvalstu ekspertu un PVO pārstāvju piedalīšanos (viesnīca "Astor", Rīga, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 10)

Lasīt vairāk

09.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Finanšu sektora attīstības padomes sēdi.

14.30
Ministru prezidents Māris Kučinskis tiekas ar FICIL valdi.

10.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē (MK, Zaļā zāle).

10.00
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs vada kārtējo Zivsaimniecības konsultatīvās padomes sēdi, kuras laikā informēs par priekšlikumiem lašu nozvejas limitu starptautiskās apmaiņas veikšanai, kā arī iespējamām mencu zvejas regulējuma izmaiņām Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes ūdeņos.

13.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Ministru kabineta sēdi (MK, Zaļā zāle). Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā, pēc sēdes – atbildes uz žurnālistu jautājumiem.

13.00
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiekas ar Baltkrievijas Republikas Nacionālās sapulces Republikas padomes priekšsēdētāja vietnieci Mariannu Ščotkinu (Marianna Shchotkina), lai pārrunātu iespējas veicināt Latvijas lauksaimniecības un pārtikas produktu eksportu uz Baltkrieviju.

09.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis apmeklē Ekumēnisko dievkalpojumu par godu Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas gadadienai. (Rīgas Jēkaba katedrāle)

09.00
Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards Pasienē piedalās akcijā „Apskauj Latviju”.

Lasīt vairāk

09.00
Kultūras ministre Dace Melbārde kopā ar Lietuvas kultūras ministri Liānu Roķīti-Junsoni (Liana Ruokytė-Jonsson) Demenē piedalās akcijā "Apskauj Latviju!".

Lasīt vairāk

09.00
Veselības ministre Anda Čakša Bauskā piedalās akcijā "Apskauj Latviju!".

Lasīt vairāk

09.00
Valsts prezidents Raimonds Vējonis un aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis Nīcā piedalās akcijā "Apskauj Latviju!".

Lasīt vairāk

10.30
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Saeimas svinīgajā sēdē. (Saeimas sēžu zāle, Jēkaba iela 11)

11.00
Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis Ludzā piedalās akcijā "Apskauj Latviju".

Lasīt vairāk

11.00
Kultūras ministre Dace Melbārde Piedrujā piedalās akcijā "Apskauj Latviju!".

Lasīt vairāk

12.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās ziedu nolikšanas ceremonijā pie Brīvības pieminekļa.

12.00
Liepu alejā iepretim Ministru kabineta ēkai notiek Brīvības bulvāra svētki.

Lasīt vairāk

12.00
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Carnikavā piedalās akcijā "Apskauj Latviju!".

Lasīt vairāk

13.00
Satiksmes ministrs Uldis Augulis Rīgā piedalās akcijā "Apskauj Latviju!".

Lasīt vairāk

16.30
Ministru prezidents Māris Kučinskis un iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis piedalās akcijā “Apskauj Latviju”, kuras laikā tiek stādīti ozoli, atklājot Latvijas valsts simtgadi (Baltinava, Masļenku traģēdijas piemiņas vieta).

Lasīt vairāk

17.20
Ministru prezidents Māris Kučinsksis piedalās Baltā galdauta svētkos (Baltinavas Kultūras nams, Kārsavas iela 16, Baltinava).

10.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās dievkalpojumā (Rēzeknes Vissvētākās Jēzus sirds katedrāle, Latgales 88b, Rēzekne)

11.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis un vairāki valdības ministri piedalās Latgales kongresa Simtgadei veltītā Svētku gājienā Rēzeknē.

11.00
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Siguldā atklāj ikgadējo 14. Latvijas Stādu parādi, kuras laikā norisināsies amatnieku tirgus ar Latvijā ražotām amatniecības precēm un pārtiku, kā arī dārza precēm un tehniku.

11.30
Ministru prezidents Māris Kučinskis un vairāki valdības ministri piedalās Latgales kongresa simtgadei veltīta pieminekļa atklāšanā Rēzeknē (Atbrīvošanas aleja 61, Rēzekne).

14.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis un vairāki valdības ministri piedalās Latgales Simtgades kongresā Rēzeknē, kurā svinēs vēsturiski nozīmīgo lēmumu, kad latgalieši izlēma vienoties ar Vidzemi un Kurzemi kopīgā cīņā par neatkarīgu Latvijas valsti (Latgales vēstniecība GORS, Pils iela 4, Rēzekne).

Lasīt vairāk

09.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis reģionālajā vizītē Latgalē tiekas ar pašvaldību pārstāvjiem.

09.00
Kultūras ministre Dace Melbārde Daugavpilī piedalās diskusiju forumā "Sarunu lavka" (Daugavpils, vēsturiskais centrs)

10.00
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards piedalās Latgales simtgades kongresa plenārsēdē un noslēgumā (Rēzekne, Rēzeknes Tehnoloģiju augstskola)

Lasīt vairāk

11.00
Kultūras ministre Dace Melbārde un Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens piedalās Latgales simtgades kongresa Tauru forumā Daugavpilī (Daugavpils, Vienības nams).

Lasīt vairāk

14.30
Kultūras ministre Dace Melbārde Daugavpilī stāda ozolus (Daugavpils, Poļu karavīru piemiņas vieta).

17.00
Kultūras ministre Dace Melbārde, Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens vēro muzikālās izrādes Francis Trasuns „Nogrimusī pils” pirmizrādi (Daugavpils teātris).

Lasīt vairāk

08.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Nacisma sagrāves un Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienai veltītā Ekumēniskajā dievkalpojumā (Rīgas Doma baznīca).

09.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Nacisma sagrāves un Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienas pasākumā Salaspils memoriālā. (Salaspils memoriāls, Salaspils pilsēta)

10.30
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Ziedu nolikšanas ceremonijā Brāļu kapos.

10.30
Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālmajors Leonīds Kalniņš piedalās svinīgajā vainagu nolikšanas ceremonijā Rīgas Brāļu kapos, godinot Otrā pasaules kara upuru piemiņu.

Lasīt vairāk

12.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis atrodas Tallinā, kur tiekas ar Lietuvas, Igaunijas un Polijas premjerministriem.

15.00
Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālmajors Leonīds Kalniņš, godinot 2.Pasaules kara kritušo karavīru piemiņu, apmeklē Tukuma novada Džūkstes pagastu, lai noliktu vainagus Otrā pasaules kara vācu armijas karavīru kapos.

Lasīt vairāk

11.00
Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, valdības ministri un Eiropas gada cilvēki Latvijā piedalās Eiropas dienas svinīgajā pasākumā (Brīvības Bulvāris 36, liepu aleja).

12.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Ministru kabineta sēdi (MK, Zaļā zāle). Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā, pēc sēdes – atbildes uz žurnālistu jautājumiem.

09.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis ar uzrunu atklāj 7.ikgadējo konferenci “Ēnu ekonomika Latvijā” (Rīgas Ekonomikas augstskola, Strēlnieku iela 4a)

10.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis pārrunā aktualitātes ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni (Rīgas pils).

15.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Pētniecības un inovācijas padomes sēdē (MK, MP Zāle).

09.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis atrodas darba vizītē Somijā.

10.00
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards piedalās Latvijas Vides aizsardzības fonda padomes sēdē.

13.00
Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis piedalās mācībās valsts pārvaldes iestāžu vadītājiem par galvenajiem darbības rādītājiem (key performance indicators).

07.45
Ministru prezidents Māris Kučinskis sniedz interviju Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma”.

10.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Ministru kabineta komitejas sēdi. Pēc tās paredzēta Ministru kabineta ārkārtas sēde (MK, Zaļā zāle). Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā.

12.00
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards piedalās Zilā karoga un Zaļās atslēgas sertifikātu saņēmēju apbalvošanā (Rīga, Peldu iela 3).

13.00
Kultūras ministre Dace Melbārde preses pasākumā informē par Muzeju nakti, kas šogad visā Latvijā 20.maijā notiks Eduarda Veidenbauma 150. jubilejas zīmē. Pasākums notiek Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā (Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga).

Lasīt vairāk

14.30
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada koalīcijas partiju sadarbības padomes sēdi (Saeima, Viesu zāle). Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā, pēc sanāksmes – atbildes uz žurnālistu jautājumiem.

11.00
Notiek Ministru kabineta izbraukuma sēdē Daugavpilī, kur diskutēs par Latgales reģionam aktuāliem jautājumiem.

Lasīt vairāk

11.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Izbraukuma Ministru kabineta sēdi Daugavpilī (Daugavpils Universitātes koncertzālē, Vienības iela 13, 4. stāvs). Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā, līdzdalība sēdē.

Lasīt vairāk

14.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās preses konferencē par svarīgākajiem Ministru kabineta sēdē izskatītajiem jautājumiem.

Lasīt vairāk

16.00
Zemkopības ministrijā notiek biznesa diskusija “Uzbekistānas – Latvijas sadarbība. Jaunas iespējas Latvijai”, kurā piedalās Uzbekistānas Republikas parlamenta Senāta priekšsēdētājs Nigmatilla Juldaševs (Nigmatilla Yuldashev) un viņa vadītā delegācija. Diskusija notiek Rīgā, Republikas laukumā 2.

08.00
Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis tiekas ar Melnkalnes ārlietu ministru prof. Dr. Srdžanu Darmanoviču (prof. Dr Srdjan Darmanović).

Lasīt vairāk

09.15
Ministru prezidents Māris Kučinskis tiekas ar Uzbekistānas spīkeri Nigmatillu Juldaševu (Nigmatilla Yuldashev).

10.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis tiekas ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, lai pārrunātu aktuālos jautājumus.

11.00
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards tiekas ar Gruzijas vides un dabas resursu aizsardzības ministru Gigla Agulashvili (Rīga, Peldu iela 3).

11.15
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiekas ar Uzbekistānas parlamenta Senāta priekšsēdētāju Nigmatillu Juldaševu (Nigmatilla Yuldashev), lai pārrunātu abu valstu turpmākās sadarbības iespējas lauksaimniecībā. Tikšanās notiek valsts zinātniskajā institūtā “BIOR”, Rīgā, Lejupes ielā 3.

Lasīt vairāk

12.00
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiekas ar Melnkalnes ārlietu ministru prof. Dr. Srdžanu Darmanoviču (Prof. Dr Srdjan Darmanović) (Ārlietu ministrija, Rīga, Kr.Valdemāra iela 3).

13.50
Notiek ārlietu ministra Edgara Rinkēviča un Melnkalnes ārlietu ministra prof. Dr. Srdžanu Darmanoviču (Prof. Dr Srdjan Darmanović) kopīga preses konference (Ārlietu ministrijas Preses konferenču zāle (1. stāvs).

15.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Koalīcijas darba grupu, kurā tiks skatītas ar Eiropas struktūrfondu saistītas aktualitātes. (MK, MP zāle)

17.30
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Veselības darba grupas sēdi. (MK, MP zāle)

10.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis apmeklē pētījuma par ēnu ekonomikas būvniecībā prezentāciju.

10.00
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un Apvienoto Arābu Emirātu Starptautiskā akreditācijas centra vadītāja Amina Ahmed Mohammed paraksta saprašanās memorandu. Pēc memoranda parakstīšanas notiek preses konference (Rīga, Republikas laukums 2)

14.00
Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis piedalās 2.Cēsu kājnieku pulka Skolnieku rotas ceļojošā piemiņas karoga maiņas ceremonijā (Cēsis).

14.00
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards atklāj konferenci "Krustpunktā - daba. Atbildība un vīzijas" (Rīga, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskais centrs, Jelgavas iela 1).

15.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis foruma “Latvijas tautsaimniecība – pagātne, tagadne un nākotne” laikā piedalās paneļdiskusijā “Paneļdiskusija – ceturtdaļgadsimts pēc ekonomiskās neatkarības atgūšanas – pārsteigumi un likumsakarības”.

18.00
Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis piedalās Profesionālās izglītības balvas ‘’MĒS MĀCĀMies 2017’’ pasniegšanas ceremonijā (Kultūras centrs ’’Fabrika’’, Lāčplēša iela 101, Rīga).

10.45
Ministru prezidents Māris Kučinskis atklāj vienu no gada lielākajiem uzņēmējdarbības pasākumiem reģionā “Vidzemes Uzņēmēju dienās 2017”. (Valmieras Kultūras centrs, Rīgas iela 10)

11.30
Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis piedalās projekta "Sporto visa klase" trešās sezonas finālsacensību svinīgajā atklāšanas ceremonijā (Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Kronvalda ielā 24).

13.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis uzrunā biznesa foruma “Vidzemes reģiona attīstīa līdz 2020.gadam” dalībniekus. (Koncertzāle “Valmiera”, L. Paegles iela 10)

10.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Ministru kabineta komitejas sēdi. Pēc tās paredzēta Ministru kabineta ārkārtas sēde (MK, Zaļā zāle). Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā.

14.30
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada koalīcijas partiju sadarbības padomes sēdi (Saeima, Viesu zāle). Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā, pēc sanāksmes – atbildes uz žurnālistu jautājumiem.

10.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis tiekas ar Indijas ārlietu ministru Mobašaru Džavedu Akbaru (Mobashar Jawed Akbar). (MP Zāle) Mediju iespējas: foto, video tikšanās sākumā. Akreditēties iespējams līdz 22.maija plkst. 15.00, rakstot uz e-pastu zane.skujina@mk.gov.lv, minot vārdu, uzvārdu, personas kodu un pārstāvēto mediju.

10.00
Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis tiekas ar Starptautiskā Valūtas fonda ekspertiem par veicamajām reformām un prioritātēm izglītībā (IZM).

12.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Ministru kabineta sēdi (MK, Zaļā zāle). Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā, pēc sēdes – atbildes uz žurnālistu jautājumiem.

10.00
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiekas ar Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdi Andri Jaunsleini, lai pārrunātu jautājumus finanšu un lauku attīstības jomā, vietējās produkcijas izplatīšanas veicināšanā un popularizēšanā, kā arī zemes politikas jautājumus. Tikšanās notiek Zemkopības ministrijā, Rīgā, Republikas laukumā 2.

10.00
Labklājības ministrs Jānis Reirs atklāj starpnozaru diskusiju “Sociālās apdrošināšanas sistēmas izaicinājumi” (Izglītības un zinātnes ministrijas lielajā zālē, Vaļņu ielā 2, Rīga).

Lasīt vairāk

11.00
Notiek Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes sēde.

Lasīt vairāk

12.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdē (Saeima).

12.00
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piedalās jaunā lauksaimniecības portāla laukos.lv atklāšanas pasākumā un diskusijā “Ierastā vai bioloģiskā saimniekošana? Par un pret" (Zemkopības ministrijas ēka, Rīga).

12.00
Labklājības ministrs Jānis Reirs, valsts sekretāra vietniece Līga Āboliņa, invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis piedalās preses konferencē par tehnisko palīglīdzekļu pakalpojumu reformu (Labklājības ministrija, Skolas ielā 28).

Lasīt vairāk

16.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Veselības darba grupu (Nacionālais veselības dienests).

09.00
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs atklāj starptautisko semināru “Aktualitātes meliorācijas jomā, vides aizsardzībā. Moderno tehnoloģiju pielietojums meliorācijā” (Smiltenes tehnikums, Kalnmuižas ielā 10, Smiltene).

10.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis tiekas ar Pierīgas pašvaldību vadītājiem (Ministru kabinets, Ministru prezidentu zāle).

10.00
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards tiekas ar ASV īpašo sūtni enerģētikas jautājumos Mary Burce Warlick (Rīga, Peldu iela 25)

13.30
Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis piedalās Ārvalstu investoru padomes Latvijā organizētajā atvērtajā diskusijā “DARI!”(Rīgas Ekonomikas augstskola, Strēlnieku 4a ).

14.00
Notiek Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka amata konkursa pirmās kārtas otrā komisijas sēde (Valsts kanceleja, Brīvības bulvāris 36, Rīga).

Lasīt vairāk

15.00
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards piedalās Eižena Āriņa balvas datorikā apbalvošanas ceremonijā (Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, Palasta iela 4, Rīga)

09.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Ārvalstu investoru padomes Latvijā sēdē (MK, Zaļā zāle). Mediju iespējas: foto, video pirms sēdes, dalība sēdes laikā.

10.00
Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis piedalās Eiropas Parlamenta vēstnieku skolotāju apbalvošanas svinīgajā ceremonijā (Aspazijas bulvārī 28, Rīgā).

12.30
Ministru prezidents Māris Kučinskis un Stīvens Oldfīlds (Stephen Oldfield) piedalās preses konferencē. (MK, 319.telpa). Mediju iespējas: foto, video preses konferencē.

13.00
Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis piedalās UNESCO un L’ORÉAL starptautiskās programmas „Sievietēm zinātnē” balvu pasniegšanas ceremonijā (Latvijas Zinātņu akadēmijā).

10.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Ministru kabineta komitejas sēdi (MK, Zaļā zāle). Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā.

11.15
Veselības ministre Anda Čakša piedalās preses konferencē, kurā iepazīstina ar Pasaules Veselības organizācijas Bērnu antropometrisko parametru un skolu vides pētījuma Latvijā, 2015./2016. gada rezultātiem (Rīga, Brīvības iela 72).

12.00
Labklājības ministrs Jānis Reirs un Labklājības ministrijas pārstāvji piedalās diskusijā "Šodienas bērni - Latvijas nākamā simtgade" (Rīga, Valsts prezidenta pils).

13.00
Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis tiekas ar uzņēmējiem Ilgtspējas indeksā Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros (Hotel Bergs, Elizabetes iela 83/85).

14.30
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada koalīcijas partiju sadarbības padomes sēdi (Saeima, Viesu zāle). Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā, pēc sanāksmes – atbildes uz žurnālistu jautājumiem.

16.00
Notiek trīspusēja sadarbības līguma parakstīšana starp Finanšu ministriju, Latvijas Republikas Grāmatvežu asociāciju un ISO sertificēto grāmatvežu asociāciju (Rīga, Finanšu ministrija, Smilšu iela 1)

09.00
Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis piedalās Starptautiskā zinātniskā konferencē “Izaicinājumi pieaugušo izglītības kvalitātes pilnveidei” (Ziedoņa zāle, LNB).

10.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis tiekas ar Azerbaidžānas Republikas parlamenta (Milli Medžlisa) priekšsēdētāju Ogtaju Asadovu (Ogtay Asadov) un viņa vadītā delegāciju. Mediju iespējas: foto, video sasveicināšanās laikā (MK, 1.stāvs, vestibils)

12.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Ministru kabineta sēdi (MK, Zaļā zāle). Mediju iespējas: foto, video sēdes sākumā, pēc sēdes – atbildes uz žurnālistu jautājumiem.

12.30
Preses konferencē starptautiska līmeņa eksperti un Latvijas pārstāvji stāsta par izaicinājumiem pieaugušo izglītībā (LNB, Ziedoņa zāle)

Lasīt vairāk

09.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis tiekas ar Latvijas Vieglatlētikas savienības pārstāvjiem.

09.30
Labklājības ministrs Jānis Reirs sveic uzņēmumus, kuri šogad ieguvuši Ģimenei draudzīga komersanta statusu (RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Durbes ielā 4).

Lasīt vairāk

12.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Latvijas republikas Satversmes III un IV nodaļas komentāru atvēršanas sv. (Rīgas pils)