Notikumu kalendārs

Trešdiena, 24. Maijs

23.59
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards Jelgavas pilsētas domē tiekas ar pašvaldības amatpersonām, piedalās svinīgā pasākumā Dobelē AS “SPODRĪBA”, kur pasniedz Eiropas Savienības oficiālo ekomarķējuma sertifikātu „Ekopuķīte”.

Lasīt vairāk

10.00
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiekas ar Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdi Andri Jaunsleini, lai pārrunātu jautājumus finanšu un lauku attīstības jomā, vietējās produkcijas izplatīšanas veicināšanā un popularizēšanā, kā arī zemes politikas jautājumus. Tikšanās notiek Zemkopības ministrijā, Rīgā, Republikas laukumā 2.

10.00
Labklājības ministrs Jānis Reirs atklāj starpnozaru diskusiju “Sociālās apdrošināšanas sistēmas izaicinājumi” (Izglītības un zinātnes ministrijas lielajā zālē, Vaļņu ielā 2, Rīga).

Lasīt vairāk

11.00
Notiek Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes sēde.

Lasīt vairāk

12.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdē (Saeima).

12.00
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piedalās jaunā lauksaimniecības portāla laukos.lv atklāšanas pasākumā un diskusijā “Ierastā vai bioloģiskā saimniekošana? Par un pret" (Zemkopības ministrijas ēka, Rīga).

12.00
Labklājības ministrs Jānis Reirs, valsts sekretāra vietniece Līga Āboliņa, invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis piedalās preses konferencē par tehnisko palīglīdzekļu pakalpojumu reformu (Labklājības ministrija, Skolas ielā 28).

Lasīt vairāk

16.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis vada Veselības darba grupu (Nacionālais veselības dienests).