Notikumu kalendārs

Trešdiena, 31. Maijs

23.59
Notiek Pasaules Veselības organizācijas Neinfekciju slimību profilakses un kontroles Eiropas biroja vadītāja dr. Žoao Bredas (Dr. João Breda PhD MPH MBA) vizīte Latvijā.

23.59
Satiksmes ministrs Uldis Augulis piedalās Starptautiskajā Transporta forumā (Vācija) un apmeklē Duisburgas ostu.

23.59
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiekas ar Valkas novada pašvaldības vadību un zemniekiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus lauksaimniecībā. Ministrs apmeklē arī kokapstrādes uzņēmumu SIA “Vārpas 1” un Ērģemes pagasta Turnas graudaudzētāju saimniecības, Zvārtavas pagasta zemnieku saimniecības.

Lasīt vairāk

23.59
Notiek Latvijas Republikas Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sadarbībā ar Pasaules Veselības organizāciju, Labklājības ministriju un Veselības ministriju organizētā starptautiskā konference “Novērst vardarbību pret bērniem – kā īstenot labu un koordinētu sadarbību?”.

23.59
Notiek Finanšu ministrijas un Valsts kancelejas organizēts seminārs par Eiropas Savienības finanšu interešu aizsardzību un krāpšanas apkarošanu (Valsts administrācijas skola, Rīga, Raiņa bulvāris 4)

23.59
Notiek Veselības ministrijas sadarbībā ar Pasaules Veselības organizāciju organizētais seminārs par aktuālajiem E-veselības ieviešanas jautājumiem ar ieinteresēto Latvijas ārstniecības iestāžu, ārvalstu ekspertu un PVO pārstāvju piedalīšanos (viesnīca "Astor", Rīga, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 10)

Lasīt vairāk

09.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis tiekas ar Latvijas Vieglatlētikas savienības pārstāvjiem.

09.30
Labklājības ministrs Jānis Reirs sveic uzņēmumus, kuri šogad ieguvuši Ģimenei draudzīga komersanta statusu (RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Durbes ielā 4).

Lasīt vairāk

12.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Latvijas republikas Satversmes III un IV nodaļas komentāru atvēršanas sv. (Rīgas pils)