Notikumu kalendārs

ceturtdiena, 1. jūnijs

23.59
Satiksmes ministrs Uldis Augulis piedalās Starptautiskajā Transporta forumā (Vācija) un apmeklē Duisburgas ostu.

23.59
Notiek Finanšu ministrijas un Valsts kancelejas organizēts seminārs par Eiropas Savienības finanšu interešu aizsardzību un krāpšanas apkarošanu (Valsts administrācijas skola, Rīga, Raiņa bulvāris 4)

23.59
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piedalās Latvijas Tirgotāju asociācijas rīkotajā nominācijas pasākumā “Gada prece 2016”. Pasākums notiek Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā, Rīgā, Nīcgales ielā 26.

23.59
Zemkopības ministrijā notiek konference par Āfrikas cūku mēra (ĀCM) izplatību un ierobežošanu. Tās laikā ĀCM skarto valstu lauksaimniecības ministri un veterināro dienestu vadītāji pārrunā slimības izplatību, ierobežošanu un aktualitātes.

Lasīt vairāk

23.59
Daugavpilī notiek Baltijas valstu aizsardzības ministru tikšanās, kurā diskutē par reģiona aktuālajiem aizsardzības un drošības jautājumiem.

Lasīt vairāk

10.00
Nacionālo bruņoto spēku Apvienotajā štābā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālmajors Leonīds Kalniņš svinīgā ceremonijā tiekas ar karavīriem, kuri jau tuvākajā laikā dosies uz NATO apmācības operāciju Afganistānā un ES Jūras spēku Vidusjūras reģiona militāro operāciju.

11.00
Visās Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas filiālēs notiek Atvērto durvju dienas. To laikā bērniem, viņu vecākiem, aizbildņiem un audžuģimenēm, speciālistiem un citiem interesentiem ir iespēja saņemt konsultācijas par jautājumiem saistībā ar bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu, kā arī par savstarpējo attiecību jautājumiem.

Lasīt vairāk

14.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis sniedz interviju Latvijas Radio 4.

17.30
Ministru prezidents Māris Kučinskis tiekas ar foruma MadCity ekspertiem un pilsētplānotājiem. Mediju iespējas: foto, video tikšanās sākumā

18.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Ilgtspējas indeksa apbalvošanas ceremonijā. (Bibliotēka No. 1)

18.00
Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis piedalās Ilgtspējas indeksa apbalvošanas ceremonijā (Svētku zāle, Melngalvju nams).