Notikumu kalendārs

Piektdiena, 2. jūnijs

23.59
Satiksmes ministrs Uldis Augulis piedalās Starptautiskajā Transporta forumā (Vācija) un apmeklē Duisburgas ostu.

23.59
Notiek Finanšu ministrijas un Valsts kancelejas organizēts seminārs par Eiropas Savienības finanšu interešu aizsardzību un krāpšanas apkarošanu (Valsts administrācijas skola, Rīga, Raiņa bulvāris 4)

23.59
Zemkopības ministrijā notiek konference par Āfrikas cūku mēra (ĀCM) izplatību un ierobežošanu. Tās laikā ĀCM skarto valstu lauksaimniecības ministri un veterināro dienestu vadītāji pārrunā slimības izplatību, ierobežošanu un aktualitātes.

Lasīt vairāk

23.59
Daugavpilī notiek Baltijas valstu aizsardzības ministru tikšanās, kurā diskutē par reģiona aktuālajiem aizsardzības un drošības jautājumiem.

Lasīt vairāk

10.00
Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Ilgtspējīgas attīstības mērķu konferences atklāšanā. (Tieslietu ministrijas Sarkanā zāle)

11.00
Notiek Ekonomikas ministrijas sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā rīkotais augsta līmeņa seminārs “Eiropas semestris: produktivitātes izaicinājumi un atbalsta politikas Latvijā un pārējās Baltijas valstīs”.

Lasīt vairāk

15.30
Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiekas ar Pasaules veterinārās asociācijas prezidenti, ASV veterinārārsti Renē Karlsoni (René A. Carlson). Tikšanās notiek Zemkopības ministrijā, Rīgā, Republikas laukumā 2.