Aktualitātes

25.09.2017 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis otrdien, 26. septembrī, dosies vizītē uz Nīderlandes Karalisti.

25.09.2017 Valsts kanceleja

Piektdien, 29. septembrī, visā Latvijā notiks tradicionālā valsts pārvaldes Atvērto durvju diena. Tās laikā ikvienam interesentam būs iespēja ne tikai iepazīt valsts institūciju ikdienu “no aizkulisēm”, bet arī uzzināt, kas ir sabiedrības līdzdalība un kā kļūt par atbildīgu un aktīvu pilsoni.

25.09.2017

Otrdien, 26.septembrī, plkst.10:30 mediju pārstāvji aicināti uz preses brīfingu, kuras laikā veselības ministre Anda Čakša informēs par veselības aprūpes finansēšanas likumprojektu.

20.09.2017 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 20. septembrī, uzturējās vizītē Ženēvā, kur apmeklēja Eiropas Kodolpētījumu organizācijas (CERN) padomi un iepazinās ar tās darbu.

19.09.2017 Iekšlietu ministrija

Otrdien, 19.septembrī, Ministru kabinets (MK) pieņēma Iekšlietu ministrijas izstrādātos MK noteikumus “Paaugstinātas bīstamības objektu apzināšanas un noteikšanas, kā arī civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas plānošanas un īstenošanas kārtība”, kuros precizētas tiesību normas saistībā ar paaugstinātas bīstamības objektu apzināšanu, noteikšanas kritērijiem un dokumentācijas izstrādāšanu. 

19.09.2017 Izglītības un zinātnes ministrija

Zinātniskajiem institūtiem un komersantiem turpmāk būs vienkāršāk iesaistīt darbā jaunos zinātniekus, lai īstenotu Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansētus pēcdoktorantūras pētījumus – to paredz Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos par atbalstu pēcdoktorantūras pētniecībai.

19.09.2017 Izglītības un zinātnes ministrija

Turpmāk izglītības iestādes varēs daudz aktīvāk iesaistīties karjeras izglītības un profesionālās orientācijas pasākumu īstenošanā, nodrošinot jauniešiem karjeras izglītības atbalsta pasākumus - to paredz Izglītības un zinātnes  ministrijas izstrādātie grozījumi noteikumos par Eiropas Sociāla fonda (ESF) atbalstītā karjeras izglītības projekta īstenošanu. Grozījumi šodien, 2017. gada 19. septembrī, apstiprināti valdībā.

19.09.2017 Zemkopības ministrija

Otrdien, 19. septembrī, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos grozījumus noteikumos, kas nosaka atbalsta piešķiršanas kārtību investīciju veicināšanai lauksaimniecībā. Izmaiņas noteikumos paredz atbalstu daļējai kredītprocentu dzēšanai arī mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvajām sabiedrībām.

18.09.2017 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 20. septembrī uzturēsies vizītē Ženēvā, lai apmeklētu Eiropas Kodolpētījumu organizācijas (CERN) padomi un iepazītos ar tās darbu.

15.09.2017 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 15. septembrī, tikās ar Latvijas Paralimpiskās komitejas pārstāvjiem, lai pārrunātu Paralimpiskā sporta centra izveides projektu Rīgā.

Lapas