Aktualitātes

19.10.2018 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 19. oktobrī, Briselē piedalās 12.Āzijas-Eiropas (ASEM) samitā.

18.10.2018 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 18. oktobrī, Briselē kopā ar pārējo Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību pārstāvjiem piedalījās Eiropadomes darbā, kur tika diskutēts par Eiropai nozīmīgiem jautājumiem, galvenokārt uzmanību pievēršot iekšējai drošībai un migrācijai.

18.10.2018 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 17. oktobrī, Briselē kopā ar 26 citu Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītājiem piedalījās Eiropadomes sanāksmē.

16.10.2018 Iekšlietu ministrija

Otrdien, 16. oktobrī, Ministru kabinets atbalstīja likumprojektu “Grozījumi likumā “Par policiju””, kas likumā nostiprinās policijas darbinieku tiesības izmantot plašsaziņas līdzekļus un sociālos tīklus, lai noskaidrotu tāda cilvēka personību, kurš nespēj sniegt ziņas par sevi. Likumprojekts arī paredz juridiski nostiprināt policijas darbinieku tiesības nogādāt personas atskurbtuvēs, kā arī tiesības preventīvi novērst vardarbību ģimenē un draudus personas dzīvībai.

16.10.2018 Izglītības un zinātnes ministrija

Otrdin, 16. oktobrī, valdība atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas priekšlikumu atļaut Latvijas Paralimpiskajai komitejai (LPK) pagājušajā gadā neizmantotos līdzekļus 31 570 eiro apmērā izlietot līdz šā gada beigām. Finansējums nepieciešams sporta centra būvniecībai iegādātās zemes apsaimniekošanai un teritorijas sakopšanai, konsultantu un ekspertu piesaistei, kā arī metu konkursa žūrijas komisijas darba nodrošināšanai.

16.10.2018 Zemkopības ministrija

Otrdien, 16. oktobrī, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavoto noteikumu projektu par pasākumiem augu aizsardzībai pret Xylella fastidiosa organismu, kas izraisa bīstamu bakteriālu slimību augiem. Noteikumu projekts izstrādāts, lai novērstu kaitīgā organisma ievešanu un izplatīšanos Latvijā.

16.10.2018 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis no trešdienas, 17. oktobra, līdz piektdienai, 19. oktobrim, uzturēsies Briselē, kur piedalīsies Eiropadomes sanāksmē, kā arī 12.Āzijas-Eiropas (ASEM) samitā.

16.10.2018 Izglītības un zinātnes ministrija

Otrdien, 16. oktobrī, valdība atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta (MK) noteikumos, kas atvieglo uzņēmēju iesaisti darba vidē balstītās mācībās. Grozījumi vienkāršo procedūras saistībā ar profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu individuālo aizsardzības līdzekļu nodrošināšanu, kā arī audzēkņu apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem.

16.10.2018 Veselības ministrija

Otrdien, 16. oktobrī, Ministru kabineta sēdē apstiprināts Veselības ministrijas sagatavotais noteikumu projekts*, kas nosaka prasības elektromagnētiskā lauka radītā riska novēršanai.

16.10.2018 Izglītības un zinātnes ministrija

Valdība otrdien, 16. oktobrī, apstiprināja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavoto rīkojuma projektu par 110 000 eiro piešķiršanu Latvijas Hokeja federācijai, lai segtu izmaksas saistībā ar 2021. gada pasaules čempionāta hokejā vīriešiem sagatavošanu. Papildu finansējums tiek piešķirts 2018.gadā plānoto sagatavošanās darbu izmaksu segšanai.

Lapas