Aktualitātes

20.09.2019 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), izpildot “Valsts pārvaldes reformu plāna 2020” uzdevumus informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos, pusgada laikā sagatavojusi metodoloģijas projektu pakalpojumu efektivitātes uzlabošanai, ar mērķi pilnveidot valsts iestāžu publisko pakalpojumu kvalitāti un izvērtējusi publisko pakalpojumu sniegšanas struktūru.

19.09.2019 Ministru prezidents

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš piektdien, 20. septembrī, apmeklēs Preiļu novadu.

19.09.2019 Valsts kanceleja

Ir noslēdzies atklātais konkurss par Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes priekšsēdētāja amatu. Iegūstot visaugstāko vērtējumu, konkursā uzvarējusi Santa Purgaile, kuras kandidatūra vēl tiks virzīta apstiprināšanai Ministru kabinetā. Gala lēmums par iecelšanu amatā jāpieņem Saeimai.

18.09.2019 Iekšlietu ministrija

Lai nodrošinātu Valsts reformu plāna uzdevumu "Pilnveidot darba snieguma vadības un novērtēšanas sistēmu", Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Valsts kanceleju un Valsts administrācijas skolu, izstrādā Iekšlietu nozares stratēgisko mērķu karti, īstenojot jaunu pieeju svarīgāko snieguma rādītāju definēšanā.

17.09.2019 Ekonomikas ministrija

Ministru kabineta š.g. 17. septembra sēdē pieņemts lēmums piešķirt Patērētāju tiesību aizsardzības centram (PTAC) 161 314 eiro, lai pilnībā varētu segt visus ceļotāju maksājumus, ko ceļotāji veikuši vai kas veikti ceļotāju vārdā par SIA “Prieks Tūre” nenodrošinātajiem ceļojumiem likviditātes problēmu dēļ.

17.09.2019 Aizsardzības ministrija

Šodien, 17. septembrī, Ministru kabinets apstiprināja Aizsardzības ministrijas izstrādāto informatīvo ziņojumu „Latvijas kiberdrošības stratēģija 2019. – 2022. gadam”, kas raksturo Latvijas kiberdrošības situāciju, identificē nākotnes izaicinājumus un definē nacionālās kiberdrošības politikas rīcības virzienus.

17.09.2019 Iekšlietu ministrija

Otrdien, 17. septembrī, Ministru kabinets pieņēma zināšanai Informatīvo ziņojumu “Par valsts universitātes izvēli tiesībaizsardzības iestāžu speciālistu sagatavošanai un atbilstoša normatīvā regulējuma izstrādes nepieciešamību” un atbalstīja priekšlikumu noslēgt vienošanos ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), lai veiktu Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu un atsevišķu citu tiesībaizsardzības iestāžu vecāko speciālistu apmācību RSU.

17.09.2019 Valsts kanceleja

Atbalsta funkciju centralizācija ir veids, kā valsts pārvaldei kļūt efektīvākai un kā samazināt administratīvās izmaksas.

17.09.2019 Valsts kanceleja

Atbalsta funkciju centralizācija ir veids, kā valsts pārvaldei kļūt efektīvākai un kā samazināt administratīvās izmaksas.

17.09.2019 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Šodien Ministru kabinets (MK) apstiprinājis Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavoto konceptuālo ziņojumu “Par administratīvi teritoriālo iedalījumu”, kurā līdzšinējo 119 administratīvo teritoriju vietā piedāvāts 36 administratīvo teritoriju modelis.

Lapas