Aktualitātes

30.11.2020 Valsts ieņēmumu dienests

Lai palīdzētu tautsaimniecībā aktīvajiem iedzīvotājiem Covid-19 dēļ noteikto ierobežojumu laikā, Ministru kabinets ir pieņēmis noteikumus

30.11.2020 Ministru prezidents

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šodien iepazīstināja Valsts prezidentu Egilu Levitu un Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci ar priekšlikumiem stingrākiem ierobežojumiem Covid-19 izplatības samazināšanai, uzsverot nepieciešamību pēc koordinētas rīcības visos valsts pārvaldes līmeņos. K. Kariņš tikšanās laikā norādīja, ka nepieciešams ierobežot pulcēšanos, atgriežoties pie principa 2 cilvēki – 2 metri, kā arī pastiprināt ierobežojumus citās jomās Covid-19 izplatības samazināšanai un būtiski kāpināt testēšanas kapacitāti.

30.11.2020 Aizsardzības ministrija

Lai apkopotu informāciju par aktuālo tirgus situāciju, kas varētu tikt izmantota  iegāžu veikšanai, pamatojoties uz Publisko iepirkumu likuma 3. panta astotās daļas regulējumu, lūdzam pieteikties ieinteresētos piegādātājus, kuri stidezami var nodrošināt nesterilu, nepūderētu vienreizlieto

30.11.2020 Ministru prezidents

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šodien uzrunā sabiedrībai, kas tiešraidē tika pārraidīta Latvijas Televīzijā un citos masu saziņas līdzekļos, uzsvēra, ka saslimstība valstī turpina izplatīties, veselības aprūpes sistēma un mediķi ir pārslogoti, tādēļ šobrīd valsts atrodas ļoti kritiskā brīdī. K. Kariņš paziņoja, ka rosinās valdību lemt par stingrākiem ierobežojumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai, kā arī ārkārtējās situācijas pagarināšanu un aicināja sabiedrību stingri ievērot ierobežojumus.

27.11.2020 Finanšu ministrija

Piektdien, 27. novembrī, Finanšu sektora attīstības padome vienojās atbalstīt pasākumu plānu, kas veicinās vienotu un konsekventu pieeju valsts institūciju un finanšu iestāžu sadarbībā, uzraudzībā un komunikācijā ar klientiem.  Tas nodrošinās ar riskiem samērīgas pieejas veicināšanu, mazinās administratīvo slogu visā uzraudzības, banku un klientu sadarbības ķēdē.

26.11.2020 Valsts kanceleja

Ceturtdien, 26. novembrī, norisinājās Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) sēde, kurā tika diskutēts par nākamā perioda nacionālās industriālās politikas ietvaru, sasniedzamajiem mērķiem, kā arī finansējuma avotiem aktivitāšu īstenošanai.

26.11.2020 Ministru prezidents

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šodien tikās ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas Reģionālā biroja direktoru Hansu Klūgi (Hans Kluge) attālinātā režīmā. Abas puses pārrunāja situāciju saistībā ar Covid-19 izplatību un kā efektīvāk panākt Covid-19 izplatības samazināšanos. PVO Eiropas Reģionālā biroja eksperti uzsvēra plašas testēšanas un sejas masku lietošanas nozīmīgo lomu Covid-19 izplatības mazināšanā, jo tieši asimptomātiskie nēsātāji un inficētie ar viegliem simptomiem veicina vīrusa straujāku izplatību.

25.11.2020 Satiksmes ministrija

Pašvaldībās, kur kumulatīvās saslimstības rādītājs par 50% pārsniegs valsts vidējo rādītāju, ir noteikti papildu drošības pasākumi, tai skaitā arī pilsētas sabiedriskajā transportā. Pilsētas sabiedriskajā transportā pasažieru skaits nedrīkstēs pārsniegt 50% no tā ietilpības.

Lapas