Aktualitātes

22.06.2018 Valsts kanceleja

No 2019. gada atklātu konkursu sludinājumi uz ierēdņu amatiem tiks publicēti Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču portālā. Šādu lēmumu pieņēmusi Saeima, 21. jūnijā, atbalstot Valsts kancelejas rosinātos grozījumus Valsts civildienesta likumā.

21.06.2018 Veselības ministrija

Ceturtdien, 21. jūnijā, Valsts sekretāru sanāksmē izskatīts Veselības ministrijas sagatavotais Ministru kabineta noteikumu projekts, kas paredz uzlabot sirds un asinsvadu slimību profilaksi un agrīnu slimību atklāšanu*.

21.06.2018 Ministru prezidents

Lai lemtu par situāciju lauksaimniecības nozarē, ko izraisījis ilgstošais lielais sausums, otrdien, 26. jūnijā, tiks sasaukta Krīzes vadības padomes sēde.

19.06.2018 Veselības ministrija

Otrdien, 19. jūnijā, Ministru kabineta sēdē izskatīts Veselības ministrijas sagatavotais informatīvais ziņojums par Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) rekomendāciju ieviešanas progresu*.

19.06.2018 Valsts kanceleja

Šā gada sarunu festivālā “LAMPA" plašā divu dienu programmā, 29. un 30. jūnijā, Valsts kancelejas telts “Būt saspēlē” kopā pulcēs rekordlielu skaitu valsts pārvaldes iestāžu. Caur diskusijām, pieredzes stāstiem, radošām aktivitātēm un spēlēm iestādes aktualizēs jautājumu par uzticēšanās lomu un sadarbību valsts pārvaldē.

19.06.2018 Zemkopības ministrija

Valdība otrdien, 19. jūnijā, apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus noteikumos par Āfrikas cūku mēra (ĀCM) likvidēšanas un draudu novēršanas kārtību.

19.06.2018 Zemkopības ministrija

Valdība otrdien, 19. jūnijā, apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus lauksaimniecības un akvakultūras dzīvnieku un ganāmpulku reģistrēšanas un apzīmēšanas kārtībā, lai precizētu noteikumos lietotos terminus un papildinātu informācijas apriti Lauksamniecības datu centra (LDC) reģistrā.

19.06.2018 Finanšu ministrija

Otrdien, 19. jūnijā, Ministru kabinets (MK) izskatīs Finanšu ministrijas (FM) sagatavotus grozījumus Kredītiestāžu likumā. To mērķis ir stiprināt Latvijas finanšu sistēmu un veicināt stabilu tās ilgtermiņa attīstību.

19.06.2018 Finanšu ministrija

Otrdien, 19. jūnijā, Ministru kabinets (MK) izskatīs Finanšu ministrijas sagatavotus noteikumus par publiskas personas zemes nomu. Noteikumu mērķis ir pilnveidot šobrīd spēkā esošo publiskas personas piederošā vai piekrītoša zemesgabala vai tā daļas nomas regulējumu.

18.06.2018 Valsts kanceleja

Atvērta, efektīva, uz klientu orientēta – trīs atslēgvārdi, kas raksturo valsts pārvaldi, kādu to nākotnē redz Valsts kanceleja. Iniciatīva “Mazinām slogu kopā!” ir viens no instrumentiem, kas var palīdzēt īstenot vīziju.

Lapas