01.03.2019
Valsts kanceleja

Ministru prezidents K. Kariņš tiksies ar Somijas premjerministru

Latvijā darba vizītē ceturtdien, 7. martā, ieradīsies Somijas premjerministrs Juha Sipile (Juha Sipilä). 

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tiksies ar Somijas premjerministru Juhu Sipile, lai pārrunātu divpusējās attiecības, aktuālos Eiropas Savienības jautājumus, kā arī drošības politikas un ārlietu jautājumus. 

Plānotā vizītes programma: 

Plkst. 10:55 Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa un Somijas premjerministra Juhas Sipiles sasveicināšanās un kopbilde (Ministru kabinets, 1. stāva foajē). Medijiem: TV, foto, līdzdalības iespējas. Mediju ierašanās līdz plkst. 10:25

Plkst. 11:00-12:30 Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa un Somijas premjerministra Juhas Sipiles tikšanās (Ministru kabinets, Ministru prezidentu zāle, 3.stāvs).

Plkst. 12:35-12:55 Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa un Somijas premjerministra Juhas Sipiles kopīga preses konference (Ministru kabinets, Preses konferenču zāle, 319. telpa).Medijiem: TV, foto, līdzdalības iespējas. Mediju ierašanās līdz plkst. 12:05

Dalību pasākumā (arī Ministru kabinetā akreditētajiem medijiem) nepieciešams pieteikt iepriekš – līdz 6. marta plkst. 12:00, rakstot uz e-pasta adresi sabine.spurke@mk.gov.lv un norādot vārdu, uzvārdu, personas kodu un pārstāvēto plašsaziņas līdzekli.

Dodoties uz pasākumu, līdzi nepieciešams ņemt personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti. Informējam, ka Jūsu dati tiks apstrādāti tikai konkrētā pasākuma vajadzībām. Datu uzglabāšanas laiks – līdz pasākuma beigām 7. martā.

Sabīne Spurķe
Ministru kabineta preses sekretāre
Tālrunis: 67082919; 20604166
E-pasts: sabine.spurke@mk.gov.lv 
 

Dalīties